wyszukiwarka

v

Dane kontaktowe

HEGRA NIERUCHOMOŚCI

ul. Gdyńska 8B
85-713 Bydgoszcz
+ 48 /
603 802 777

+48 / 663-77-77-66

Pn-Sob 900 - 1800
info@hegra.pl

PISZĄ O NAS

Praca

A | A | A

DORADCA RYNKU NIERUCHOMOŚCI
miejsce pracy: Bydgoszcz i okolice

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży , kupna , najmu , wynajmu
  • kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • prezentowanie nieruchomości
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami

Wymagania:

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami
  • systematyczność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • stacjonarne miejsce pracy z pełnym wyposażeniem biura;
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, aparat cyfrowy, rozwiązania informatyczne
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość dalszego rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na
adres biuro@hegra.pl

W przesłanych informacjach prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883".

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony